Wahta – BIO javorová voda

100% čistá organická kanadská javorová voda Wahta Maple Water je sbíraná přímo z javorových stromů v Quebecu. Jedná se o mízu ze stromu, která slouží k výrobě slavného javorového sirupu. Obsahuje 46 bio-aktivních látek, které jsou nezbytné pro život, růst a ochranu stromu. Široká škála vitamínů a minerálů, aminokyselin, polyfenolů, fytohormonů i dalších látek a živin má blahodárný účinek na lidský organismus. Vynikající také jako jarní detoxikační kúra.

Wahta Maple Water

100% přírodní stromová míza, která se sbírá ryze ekologickým způsobem v jarním období. Má přirozeně svěží a mírně sladkou chuť. Je to čistě organická tekutina a ke spotřebitelům se dodává bez přídavku cukru nebo konzervačních činidel.

46 živin pro strom i lidské tělo

Výtečné vlastnosti Wahty a její blahodárné účinky na lidský organismus znali již původní obyvatelé Ameriky – indiáni. My dnes za pomoci vědeckých výzkumů víme, že obsahuje 46 bioaktivních látek, které jsou nezbytné pro život, růst a ochranu stromu. V životadárné míze najdeme i širokou škálu vitamínů a minerálů, organických látek a aminokyselin, dále polyfenoly a fytohormony a mnoho dalších živin pro zlepšení kondice a zdraví za minimálního přísunu kalorií.

WAHTA Maple Water navíc rehydratuje vaše tělo a přináší vitamíny a aktivní minerály do všech jeho koutů. Tím vám pomáhá zvýšit výkon před i po tréninku! Každodenní detoxikační léčba s WAHTA Maple Water je ideálním pomocníkem při jarním posilování. Buďte jako mladý javor a načerpejte po zimě novou přírodní energii!

Ze stromu přímo do lahve

Vydejte se s námi na fascinující cestu javorové mízy z půdy přímo do nádob k zákazníkům. Všechny živiny jsou přirozeně transformovány javorovými stromy a výsledkem procesu je čistá filtrovaná voda z lůna přírody. Sami si pak rozhodněte o tom, jakým způsobem budete Wahtu pít, zda v přírodní podobě nebo ji použijete na přípravu kávy, čaje, smoothies, koktejlů, zmrzlin i polévek. 

K dostání pouze u nás

Sklizeň javorové vody Wahta probíhá v Kanadě pouze na jaře a trvá jen několik dní. V České republice a na Slovensku si tuto přírodní supertekutinu můžete dopřát jen díky společnosti Natura.

Číslo výr. 001
Objem 500 ml
Objednací jednotka 6 kusů